Hotel Veselý - partnerská provozovna

Hotel Veselý  -  partnerská provozovna


Celá restaurační a hotelová část prošla velkou rekostrukcí.



Celá restaurace prošla také kompletní rekonstrukcí, mimo hlavní restauraci máme salonek pro 20 lidí a v letních měsících také krytou terasu pro dalších 30 lidí.Hosté hotelu mohou využívat i zázemí našeho partnerského penzionu Formanka, který je vzdálen dva kilometry od hotelu, kde je velká zahrada, gril nebo ohniště.


V roce 2015 koupila naše společnost Hotel Veselý v Železném Brodě od posledního z rodu Veselých, pana Karla Veselého. V 30. letech 20. století postavil hotel pan Sochor, který ho po krátké době, v roce 1936, prodal nejstaršímu z rodu Veselých, panu Karlu Veselému. Ten celý hotel upravil a dostavěl a 31. května roku 1936 ho slavnostně otevřel. V té době patřil k nejlepším v okolí. Nyní již byl hotel v žalostném stavu, svoji slávu měl za sebou, ale stále měl svoji duši. Rozhodli jsme se, že ho opět dostaneme na výsluní, kam dříve patřil.


V hotelové části je osm nových moderních pokojů. Dva z těchto pokojů jsou s balkonem. Jsou moderně zařízené s citem k typu budovy. V každém pokoji je TV, koupelna a WC, WIFI, možnost kabelového připojení internetu, lednice, varná konvice.