Partnerská provozovna - Hotel Veselý   

                                                        www.hotelvesely.cz


Hotel Veselý
Hotel Veselý

Hotel Veselý 1936
Hotel Veselý 1936
  • V roce 2015 koupila naše společnost Hotel Veselý v Železném Brodě od posledního z rodu Veselých, pana Karla Veselého. V 30. letech 20. století postavil hotel pan Sochor, který ho po krátké době, v roce 1936, prodal nejstaršímu z rodu Veselých, panu Karlu Veselému. Ten celý hotel upravil a dostavěl a 31. května roku 1936 ho slavnostně otevřel. V té době patřil k nejlepším v okolí. Nyní již byl hotel v žalostném stavu, svoji slávu měl za sebou, ale stále měl svoji duši. Rozhodli jsme se, že ho opět dostaneme na výsluní, kam dříve patřil.

  • Celá restaurační a hotelová část prošla velkou rekostrukcí. Nyní zde máme moderní restauraci pro 35 lidí, salonek pro dvacet a velká, krytá letní terasa pro 40 lidí a v hotelové části je osm nových moderních pokojů. Věříme, že se Vám u nás bude líbit a budeme potěšeni, když se sem budete vracet.


Hotel disponuje osmi pokoji, kde v každém je TV, WC, koupelna, lednice, fén, varná konvice, Wifi připojení i internetové připojení přes kabel.

U hotelu je parkoviště před hlavním vchodem u silnice pro cca 6 aut a soukromé parkoviště nad hotelem také pro cca 6 aut a k dispozici je i garáž.

Hosté hotelu mohou též využívat zázemí našeho penzionu, jako je zahrada, ohniště, případně venkovní posezení s krbem.